Objednávka knih s podpisem

Voní Váš domov kynutým pečivem? Necháváte těsto kynout droždím nebo kváskem?

Plánujete koupit knihu Ruce v mouce, knihu „Upečeno s láskou“ nebo novinku Hrátky s těstem a měli byste ji rádi maličko jinou, s osobním věnováním a mým podpisem?

K věnování a podpisu do každé knihy přidávám navštívenku Pekárnománie (je použitelná třeba jako malá šikovná záložka) a knihu orazím razítkem vytvořeným jen pro tuto příležitost.

Kniha Ruce v mouce je už bestsellerem. Obsahuje jak drožďové tak i kváskové recepty (slané i sladké) a podrobnější povídání o droždí (jak těsta nechávat kynout, jak použít co nejmenší množství droždí, jak zlepšovat chuť pečiva a prodlužovat jeho čerstvost) i kvásku (několik způsobů založení kvásku, jeho uchování atd.).

Kniha Upečeno s láskou je čistě kvásková, věnovaná hlavně chlebu a slanému kváskovému pečivu (dalamánkům, plackám, krekrům atd.). Velká kapitola venovaná kvásku ho probírá ze všech možných stran 🙂 )

No a Hrátky s těstem? Toto knižní miminko se teprve pořádně rozkoukává, a už se stalo bestsellerem – a já z toho mám obrovskou radost 🙂 Je to kniha věnovaná pouze pečení s droždím…kniha hlavně pro ty, kdo chtěji doma upéct výborné pečivo, ale poměrně rychle, a přesto dokonale 🙂

.

Do žádosti o knihu napište prosím přesně, o kterou z knih máte zájem.
Děkuji.