jsem opravdu moc ráda, že jste ke mně nakoukli.P1090076

 

Snad se u mě na stránkách budete orientovat snadno, pokud ne, klidně mi napište. Jestli to půjde, problém se budu snažit odstranit (stránky jsou nové). Jen se, prosím, než se zeptáte Co je sladěnka? a také Co je omládek?? zkuste zeptat vyhledávače s ikonkou lupy, který je hned nahoře, v pravém bočním panelu.
Tyto otázky totiž dostávám asi nejčastěji.

Kromě receptů na kynuté pečivo nebo povídání o domácí pekárně, dalších pomůckách a surovinách na pečení, jsem na stránky přidala naše oblíbené nebo rodinné recepty. Na svačiny, obědy, najdete tu něco málo z domácího zavařování, uzení, přidám i domácí zmrzliny a džusy – vše je v jedné rubrice, Recepty navíc.

Opravdu mě nejvíc potěší to, pokud Vám stránky s pečením pomůžou nebo tu najdete inspiraci, budete se sem rádi vracet a odkaz na ně předáte dál – sestře, sousedce, kamarádce, známé…

Ať se Vám (nejen) pečení daří!

Iva

P. S.  A ještě jednu prosbu mám, velikou – pokud podle mě upečete (uvaříte) a budete se chtít jinde pochlubit  včetně receptu, přidejte, prosím, zdroj  receptu – tj. Pekárnománii, www.pekarnomanie.cz – způsob už nechám na Vás.
Přidání zdroje receptu je slušnost a pro mě zároveň i poděkování 🙂

pekarnomanie

 

 

 

 

10 CommentsLeave a comment

 • Ahoj Ivo, konečně jsem rozhodla, že si pořídím pekárnu, Tvoji knížku už mám dlouho a už mi dala hodně teorie a těším se na první praktické zkušenosti. Teď potřebuji už jen tu pekárnu. Prosím proto o Tvoje doporučení, ať je to jakákoli značka.

  Děkuji předem za Tvoji odpověď a těším se a měj se hezky
  Aňa (jahoda Toprecepty)

  • Ahoj,
   vítej 🙂
   Jak moc na pekárnu pospícháš? Já mám nejraději ty z Lídlu, ale prodávají je jen v akci – proto se ptám 😉

   • Ahoj Ivo, trošku pospíchám, stačil by mi nějaký typ, výrobce… Vůbec nemám žádné vodítko.
    Pak už by si je pohlídala..

    Díky
    Aňa

    • Ahoj, nejspokojenější jsem s pekárnou z Lídlu, ale tam ji mají jen v akci a ta brzo nebude- proto jsem se ptala.
     Kdybych měla kupovat jinou, asi bych brala některou Etu. Třeba Delicca nebo Duplica Vital – dobré, výkonné pekárny, dostupný servis 😉
     Iva

     Ty v Lídlu bývají 2-3x ročně, na jaře a na podzim určitě a mají záruku 3 roky.

   • Díky, našla jsem Lidl v okolí, zkusím to pohlídat. Jak ale řešíte reklamace nebo náhradí díly? Nemám zkušenosti s nákupy z Lidlu.

    Díky ještě za odpověď a přeji příjemnou vánoční pohodu a pod stromečkem místo dárků zdravíčko:-)

    Měj se hezky
    Aňa

    • No právě – parádní. Lídl má 3 roky záruku a když se ti pekárna pokazí, neopravují ji, ale po uznání reklamace ti dají novou nebo vrátí peníze.
     Také se měj pěkně a přeji krásné a klidné svátky!
     Iva

 • Dobrý den, paní Ivo, marně tady hledám na Vás nějaký soukromý kontakt. Ráda bych Vám napsala soukromý mail, ale obsah toho mailu by sem veřejně nebyl vhodný. Neděste se, nechci Vám vyčinit, právě naopak. :- ) Prosím napište mi třeba jen prázdný mail na tuto adresu magdalenavlach@volny.cz, jen abych měla možnost reagovat.
  Jinak, že to ode mne není žádná levota a opravdu existuji a jde mi jen o navázání kontaktu s Vámi, můžete zkontrolovat na webových stránkách http://www.obrazkovysvet.cz. Jsou to moje stránky, a pokud byste měla obavy mi napsat, můžete mi případně nechat vzkaz tam, kde bych Vás našla mohla se s Vámi písemně domluvit – třeba jsem zde nějakou diskuzní rubriku přehlédla, pak se omlouvám. Děkuji a přeji klidné dny, Magdalena Vlachová.