jsem opravdu moc ráda, že jste ke mně nakoukli.P1090076

 

Snad se u mě na stránkách budete orientovat snadno, pokud ne, klidně mi napište. Jestli to půjde, problém se budu snažit odstranit (stránky jsou nové). Jen se, prosím, než se zeptáte Co je sladěnka? a také Co je omládek?? zkuste zeptat vyhledávače s ikonkou lupy, který je hned nahoře, v pravém bočním panelu.
Tyto otázky totiž dostávám asi nejčastěji.

Kromě receptů na kynuté pečivo nebo povídání o domácí pekárně, dalších pomůckách a surovinách na pečení, jsem na stránky přidala naše oblíbené nebo rodinné recepty. Na svačiny, obědy, najdete tu něco málo z domácího zavařování, uzení, přidám i domácí zmrzliny a džusy – vše je v jedné rubrice, Recepty navíc.

Opravdu mě nejvíc potěší to, pokud Vám stránky s pečením pomůžou nebo tu najdete inspiraci, budete se sem rádi vracet a odkaz na ně předáte dál – sestře, sousedce, kamarádce, známé…

Ať se Vám (nejen) pečení daří!

Iva

P. S.  A ještě jednu prosbu mám, velikou – pokud podle mě upečete (uvaříte) a budete se chtít jinde pochlubit  včetně receptu, přidejte, prosím, zdroj  receptu – tj. Pekárnománii, www.pekarnomanie.cz – způsob už nechám na Vás.
Přidání zdroje receptu je slušnost a pro mě zároveň i poděkování :-)

pekarnomanie